+420 602 325 829 / info@nicoletcz.stackdesign.cz

B&W Tek

Pro různé aplikace vyžadující přenositelnost Ramanova spektrometru nabízí společnost B&W Tek, Inc. systémy se špičkovými parametry a dalším volitelným příslušenstvím. Katalog všech produktů společnosti B&W Tek naleznete zde.

Plynová cela

S velmi vysokou přesnotí lze pomocí této techniky identifikovat i kvantifikovat plyny, které se z principiálních důvodů neprojevují v infračervených spektrech plynů: např. dusík, kyslík a vodík.

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

QTRam

QTRam™ je nový přenosný transmisní Ramanův spektrometr vybavený STRaman technologií umožňující rychlou nedestruktivní kvalitativní a kvantitativní analýzu (nejen) farmaceutických produktů.

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

STRam

Nový přenosný Ramanův spektrometr STRam nabízí jedinečné řešení pro měření Ramanových spekter přes obalové materiály See_Through package, a to včetně papírových obalů! Systém je k dispozici s volitelnou délkou excitačního laseru 785 nm, či 1064 nm.

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

iRaman EX

Přenosný Ramanův spektrometr iRaman EX umožňuje měření spekter s excitačním laserem 1064 nm pro účinnou minimalizaci fluorescence. Přístroj lze dodat samozřejmě i s mikroskopem a elegantním kufrem PELIcase.

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

iRaman Plus

Přenosný Ramanův spektrometr iRaman™Plus je unikátní svým vysokým rozlišením, volbou tří různých excitačních laserů (532 nm and 785 nm) a zejména jednoduchou přenositelností! Jedinečná je také možnost připojení mikroskopu (více zde).

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

Kontaktní formulář

Vyplňte, prosím, Vaše iniciály a my se Vám
co nejdříve ozveme.